Keresés

Részletes keresés

bblasi Creative Commons License 2015-02-11 08:35:40 24125

kicsit naív voltam , ez  a tudatlanság ára :)

 

egy birtokról hoztam el ahol egy pár maine coont is tartottak és ebből az alomból hoztam el egyet.

 

jó körülmények között voltak ,de nem szaporították őket ,csak hobbi cicatartók

 

nagy bírtok , kint számtalan kutya ,jó pár házi macska az egerek miatt, de a coonok csak bent a házban voltak elszeparálva a családdal , nem találkoztak sem a kutyákkal sem a házi cicákkal ,csak bent a házban és volt egy kifutó építve nekik elkerítve . Jól voltak tartva , a kicsin sem volt semmi gond ,se élősködő sem féreg, szép bunda ilyesmi. egyenlőre ennek a hátránya csak a szocializálatlansága és remélem más nem is lesz.

A hozzászólás:
Jaffa5 Creative Commons License 2015-02-11 08:13:33 24124

Akkor honnan hoztad?

 

1. Menhelyről?

2. Szaporítótól? :-(

Előzmény:
bblasi Creative Commons License 2015-02-07 19:10:02 24123

valóban

viszont én nem tenyésztőtöl ráadásul elég fiatalon hoztam el , aminek azét meg van az ára mint kiderült :)

 

igazi fogak növekedésénél mire kell számítani ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!