|
|
|
|
 |
Kulombos
2015-02-09 19:20:47
|
16266
|
Egérrel ki kell jelölni, akkor könnyen olvasható... |
|
 |
bandita39
2015-02-09 11:31:44
|
16264
|
Láthatatlan írásba burkolt reklám. |
|
 |
cannonball
2015-02-09 11:15:56
|
16262
|
feketével a hülye is tud írni, és a vak is el tudja olvasni :-) |
|
A hozzászólás:
 |
raczno
2015-02-09 10:52:07
|
16261
|
Nagyon ravasz! Most látom csak, hogy micsoda
színt választott, öröm olvasni... |
|
Előzmény:
 |
raczno
2015-02-09 10:46:46
|
16260
|
Hát, biztosan az én hibám, de nem tudok olvasni
A sorok között... ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|