Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2015-02-07 18:55:04 552

pár éve volt egy barátnőm, ülök nála a székben odajön a macskája és beleharap a kezembe.. olyat belerúgtam hogy felrepült a plafonig. nem érdekel a lelke meg a dögökre ráaggatott kamu emberi tulajdonságok.. . 

csak hogy menjen a topic. :-)

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2015-02-07 18:51:51 551

így van. nekem is van kertem (nincs állatom) és a szomszéd meghagyott egy csomó macskát (van nekivagy 5) és hozzám járnak szarni meg bagzani meg randalirozni.  

nem azért melózom a kerten hogy ezeknek a szarát hurcolásszam. 

kurvára elegem van belőlük. meg ebből a rohadt fészbúkos meg mindenhonnan ömlő macskaimádatból.  

 na. mindegy. 

 

 

Előzmény:
farkasfalka Creative Commons License 2013-06-20 23:59:54 547

Inkább az a tény, hogy a macska tartók olyanok mint a macskáik. Ráadásul éppen hogy nem okoz örömöt nekünk. Sokkal jobban örülnék, ha azt tudnám elmondani, hogy a saját udvaromon nem lépek más macskájának a szarába. Kiváncsi lennék,ha az én németdogom oda tojna, vagy odavizelne a lábtörlődre, mit szólnál? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!