|
|
|
|
 |
murray
2015-02-07 18:55:04
|
552
|
pár éve volt egy barátnőm, ülök nála a székben odajön a macskája és beleharap a kezembe.. olyat belerúgtam hogy felrepült a plafonig. nem érdekel a lelke meg a dögökre ráaggatott kamu emberi tulajdonságok.. .
csak hogy menjen a topic. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2015-02-07 18:51:51
|
551
|
így van. nekem is van kertem (nincs állatom) és a szomszéd meghagyott egy csomó macskát (van nekivagy 5) és hozzám járnak szarni meg bagzani meg randalirozni.
nem azért melózom a kerten hogy ezeknek a szarát hurcolásszam.
kurvára elegem van belőlük. meg ebből a rohadt fészbúkos meg mindenhonnan ömlő macskaimádatból.
na. mindegy.
|
|
Előzmény:
 |
farkasfalka
2013-06-20 23:59:54
|
547
|
Inkább az a tény, hogy a macska tartók olyanok mint a macskáik. Ráadásul éppen hogy nem okoz örömöt nekünk. Sokkal jobban örülnék, ha azt tudnám elmondani, hogy a saját udvaromon nem lépek más macskájának a szarába. Kiváncsi lennék,ha az én németdogom oda tojna, vagy odavizelne a lábtörlődre, mit szólnál? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|