|
|
|
|
 |
evebeve
2015-02-06 20:04:38
|
24119
|
Szia!
A harapásról csak annyit ,hogy mi jelenleg 9 hónaposak vagyunk és ez még nem jött össze ,néha úgy sikerül ha kizökkentjük valamivel a nagy játék hevéből de ez se jön mindig össze. A szőr problémát pedig a gimpet szőroldó pasztával oldjuk meg, nekünk ez bevált. |
|
A hozzászólás:
 |
bblasi
2015-02-06 18:11:42
|
24116
|
szép cica :)
kicsinek nálatok mennyire volt harapós ? hogy lehetne erről eredményesen leszoktatni ? :)
lenyelt szőr ellen vagy a "természetes kiválasztást " miképp segítitek és mikortól érdemes erre figyelni ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|