|
|
|
|
 |
bandita39
2015-02-06 10:21:03
|
16242
|
Tökéletes végszó,pedig el sem tudja képzelni menyit tanulhatott volna itten. |
|
 |
cannonball
2015-02-06 09:00:43
|
16239
|
fogjuk úgy fel, hogy érzékeny művészlélek volt...
Küldök pár tüskét neked :-)

|
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2015-02-06 08:41:19
|
16238
|
„Nincs nagyobb gyűlölet, mint amit a butaság érez az ésszel szemben” (Galilei)
Törölte is már magát. |
|
Előzmény:
 |
cannonball
2015-02-06 07:49:39
|
16237
|
Azért első lépésként ő kezdett el kritizálni minket, hogy minek beszélünk itt holmi sugármenetekről.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|