Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2015-02-06 08:41:19 16238

 „Nincs nagyobb gyűlölet, mint amit a butaság érez az ésszel szemben” (Galilei)

 

Törölte is már magát.

A hozzászólás:
cannonball Creative Commons License 2015-02-06 07:49:39 16237

Azért első lépésként ő kezdett el kritizálni minket, hogy minek beszélünk itt holmi sugármenetekről....

Előzmény:
lesi fotós Creative Commons License 2015-02-06 07:44:20 16235

Ezt azért még olvasd el,kérlek!

 

A keserűséged abból fakadhat,hogy bár a NET egy nagyszerű dolog,de soha nem fogja pótolni a személyes ismeretséget!

 

Akik hozzászóltak,a jelenlegi tudásuk maximumát próbálták adni,ahhoz,hogy tudatos munkával tudd elérni a célodat.

 

Csak egy dolgot felejtettek el!

Ők sem így születtek,hanem ilyenné váltak.

 

Lehet képelni minden matek,geometria,optikai ismeret nélkül is. Az én unokám 4 évesen is jó képeket csinálni a családi fotóalbumba (kis kompakttal!).

 

Ha egyszer eljutsz a tapasztalatszerzéseid közben oda,hogy valamit jobban,másként akarsz lefotózni,akkor annak Te is utána fogsz járni,hogy ezt hogyan tudod megcsinálni.

 

És akkor Te is pont olyan leszel,mint azok,akiket most bírálsz:

- tudatosan fogod megtervezni a képet,

- a célhoz választasz eszközt,

- és pont úgy fogod valakinek elmagyarázni a dolgot,mint ahogy az most,itt történt,

- ha van egy kis szerencséd,Téged is épp így fognak minősíteni!

 

Hidd el,jó fejek a srácok! :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!