Ezt azért még olvasd el,kérlek!
A keserűséged abból fakadhat,hogy bár a NET egy nagyszerű dolog,de soha nem fogja pótolni a személyes ismeretséget!
Akik hozzászóltak,a jelenlegi tudásuk maximumát próbálták adni,ahhoz,hogy tudatos munkával tudd elérni a célodat.
Csak egy dolgot felejtettek el!
Ők sem így születtek,hanem ilyenné váltak.
Lehet képelni minden matek,geometria,optikai ismeret nélkül is. Az én unokám 4 évesen is jó képeket csinálni a családi fotóalbumba (kis kompakttal!).
Ha egyszer eljutsz a tapasztalatszerzéseid közben oda,hogy valamit jobban,másként akarsz lefotózni,akkor annak Te is utána fogsz járni,hogy ezt hogyan tudod megcsinálni.
És akkor Te is pont olyan leszel,mint azok,akiket most bírálsz:
- tudatosan fogod megtervezni a képet,
- a célhoz választasz eszközt,
- és pont úgy fogod valakinek elmagyarázni a dolgot,mint ahogy az most,itt történt,
- ha van egy kis szerencséd,Téged is épp így fognak minősíteni!
Hidd el,jó fejek a srácok! :-)
|