Keresés

Részletes keresés

cannonball Creative Commons License 2015-02-06 07:49:39 16237

Azért első lépésként ő kezdett el kritizálni minket, hogy minek beszélünk itt holmi sugármenetekről....

A hozzászólás:
lesi fotós Creative Commons License 2015-02-06 07:44:20 16235

Ezt azért még olvasd el,kérlek!

 

A keserűséged abból fakadhat,hogy bár a NET egy nagyszerű dolog,de soha nem fogja pótolni a személyes ismeretséget!

 

Akik hozzászóltak,a jelenlegi tudásuk maximumát próbálták adni,ahhoz,hogy tudatos munkával tudd elérni a célodat.

 

Csak egy dolgot felejtettek el!

Ők sem így születtek,hanem ilyenné váltak.

 

Lehet képelni minden matek,geometria,optikai ismeret nélkül is. Az én unokám 4 évesen is jó képeket csinálni a családi fotóalbumba (kis kompakttal!).

 

Ha egyszer eljutsz a tapasztalatszerzéseid közben oda,hogy valamit jobban,másként akarsz lefotózni,akkor annak Te is utána fogsz járni,hogy ezt hogyan tudod megcsinálni.

 

És akkor Te is pont olyan leszel,mint azok,akiket most bírálsz:

- tudatosan fogod megtervezni a képet,

- a célhoz választasz eszközt,

- és pont úgy fogod valakinek elmagyarázni a dolgot,mint ahogy az most,itt történt,

- ha van egy kis szerencséd,Téged is épp így fognak minősíteni!

 

Hidd el,jó fejek a srácok! :-)

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-02-05 21:25:39 16219

nem tudom mik lehettek az életben..

 

de szédületes az a felsőbbrendűség ami belőletek árad.

 

lehet, hogy nem vagyok olyan okos képzett mint ti lehettek

 

de sosem törnék pálcát egy ember felett úgy mint ahogyan

 

ezt ti tettétek..

 

sajnálom a kérdésemet.. , hogy feltettem..

 

többet nem fordul elő.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!