|
|
|
|
 |
telescoper
2015-02-05 22:23:00
|
16228
|
Najó, mennyen maga innen, kend profi! Rombolja itten a kezdők önképét. Grrrr! |
|
A hozzászólás:
 |
kenya15
2015-02-05 22:19:06
|
16226
|
na lesz is ott csillanás dögivel :D nagyon kell küzdeni a megvilágítással ha a klasszikus kontrasztos becsillanósat tervezi az ember...mert az aztán egy szögből olyasmi viszont brutál be is tud csillan...azért szép ága a makrózásnak telescoper is belebolondul lassan :)

|
|
Előzmény:
 |
cannonball
2015-02-05 21:57:02
|
16223
|
Jégfotó nagy ötlet. Szembe fénnyel kellene, úgy szép kontrasztos-csillogós. Szűk rekesszel, hogy sugaras csillanások legyenek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|