Keresés

Részletes keresés

lesi fotós Creative Commons License 2015-02-06 07:02:05 16232

Ennek alapvetően két oka lehet:

- tök szar volt a tükröd (ami azért nem valószínű)

- vagy nem tudtad,hogy mit látsz.

Az utóbbira tippelnék! :-)

 

A kifejezésről meg annyit:

 

"Régi vicc nincs,csak öreg ember:az újszülöttnek minden vicc új!'

 

telescoper Creative Commons License 2015-02-05 22:19:49 16227

Hívnám egyzserűbben is, de sajnos nem ismerek rá "normális" szót.

Gyuri bácsit meg Isten nyugosztalja, de igazán jó tükröt nem igen tudott csiszolni, viszont a tanítványainak sikerült olykor zseniális darabokat készíteni. Valahogy nem állt rá az öreg keze a dologra, de ettől nagy zseni volt, csak szeretni lehetett.

A hozzászólás:
cannonball Creative Commons License 2015-02-05 22:08:40 16225

Diffrakciótüske :-) Ezt a szakkifejezést sem hallottam

Az én 150/1400-as Newtonomba még Kulin Gyuri bácsi csiszolta a tükröt :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!