Keresés

Részletes keresés

kenya15 Creative Commons License 2015-02-05 22:19:06 16226

na lesz is ott csillanás dögivel :D nagyon kell küzdeni a megvilágítással ha a klasszikus kontrasztos becsillanósat tervezi az ember...mert az aztán egy szögből olyasmi viszont brutál be is tud csillan...azért szép ága a makrózásnak telescoper is belebolondul lassan :)

 

 

 

 

telescoper Creative Commons License 2015-02-05 22:01:46 16224

Na látod! Máris jobban érzed magad szerintem! Hát még, ha lesz diffrakciótüskés jégfotód!

A hozzászólás:
cannonball Creative Commons License 2015-02-05 21:57:02 16223

Jégfotó nagy ötlet. Szembe fénnyel kellene, úgy szép kontrasztos-csillogós. Szűk rekesszel, hogy sugaras csillanások legyenek...

Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2015-02-05 21:37:26 16221

Távcső világa.

Háááát, az biblia, a magyar csill irodalom olyan alapköve, aminél nagyobb hatású könyv nem született még ebben a műfajban.

Én még pár éve is csináltam saját készítésű távcsövet. Na jó, a tükröt nem én csiszoltam, de én számoltam ki a Newton rendszerét. Szóval nagy mákony, nagyon rá lehet szokni.

 

Otthoni makrót nem igen tudnék javasolni. Azt ugye kell tudni, hogy a kezdőbbnél kezdőbb szinten ugatom a makrózást. Nekem van kertem, így ma reggel (is) kimentem jeget fotózni. De, ha beteg vagy, akkor nem javallom, hogy jeget fotózz holnap kora reggel.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!