|
|
|
|
 |
bandita39
2015-02-05 23:04:09
|
16231
|
Igen ez kemény influenza,ilyet még nem pipáltam még soha.Jobbulást kívánok neked is. |
|
A hozzászólás:
 |
cannonball
2015-02-05 21:31:38
|
16220
|
Akkor te is influenzás vagy....
Ezeken a témákon túl vagyok, nem elég érdekesek, illetve nem tudom kellő kompozícióba helyezni őket. A konyhai magok is megvoltak (csillagánizs jól néz ki). Már az órám is megvolt. Tényleg: egy óraszerkezetet kéne fotózni. Csak azzal meg az a baj, ha nem egy működő, tiszta szerkezetet szerzel, hogy zavaró a por. Mint a halott rovarokon. |
|
Előzmény:
 |
bandita39
2015-02-05 20:58:18
|
16218
|
Aprópénzeket,gyümölcsmagvakat,szobanövényeket ?Én is már 4 napja itthon döglődök de nem sok kedvem volt fotózgatni mivel egyfolytában lázas voltam sajna. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|