Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2015-02-05 23:04:09 16231

Igen ez kemény influenza,ilyet még nem pipáltam még soha.Jobbulást kívánok neked is.

A hozzászólás:
cannonball Creative Commons License 2015-02-05 21:31:38 16220

Akkor te is influenzás vagy....

Ezeken a témákon túl vagyok, nem elég érdekesek, illetve nem tudom kellő kompozícióba helyezni őket.  A konyhai magok is megvoltak (csillagánizs jól néz ki). Már az órám is megvolt. Tényleg: egy óraszerkezetet kéne fotózni. Csak azzal meg az a baj, ha nem egy működő, tiszta szerkezetet szerzel, hogy zavaró a por. Mint a halott rovarokon.

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2015-02-05 20:58:18 16218

Aprópénzeket,gyümölcsmagvakat,szobanövényeket ?Én is már 4 napja itthon döglődök de nem  sok kedvem volt fotózgatni mivel egyfolytában lázas voltam sajna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!