Keresés

Részletes keresés

cannonball Creative Commons License 2015-02-05 20:26:18 16217

:-)

 13 évesen, mikor kezembe került a "Távcső világa", és megértettem milyen egyszerű, és hogyan működik egy távcső annyira ösztönző volt, hogy 4 évig mást sem csináltam, mint távcsöveket építettem.

De nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy a srác hatalmas művész, és jó képei vannak. Mi meg tudjuk, hogyan működik, aztán csak szakértünk itt, de nem fotózunk, mert nincs fantáziánk, mit kellene.

Tényleg: valami ötlet itthoni makró témának? Be vagyok szorulva a lakásba betegség okán...

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2015-02-05 20:17:37 16216

Ja, az nem szimpatikus szituáció a számomra sem, hogy egy előttem ismeretlen japán házaspár fiúgyereke által kitalált algoritmus készíti a képeimet.

Előzmény:
cannonball Creative Commons License 2015-02-05 19:55:04 16214

Köszönöm a segítséget. Már világos.

Mert én szeretem tudni is, hogy mi hogyan van, nem csak a gombot nyomkodni:-)

És mindenkitől elnézést az offért, de itt merült fel hasonló téma.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!