|
|
|
|
 |
cannonball
2015-02-05 20:26:18
|
16217
|
:-)
13 évesen, mikor kezembe került a "Távcső világa", és megértettem milyen egyszerű, és hogyan működik egy távcső annyira ösztönző volt, hogy 4 évig mást sem csináltam, mint távcsöveket építettem.
De nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy a srác hatalmas művész, és jó képei vannak. Mi meg tudjuk, hogyan működik, aztán csak szakértünk itt, de nem fotózunk, mert nincs fantáziánk, mit kellene.
Tényleg: valami ötlet itthoni makró témának? Be vagyok szorulva a lakásba betegség okán... |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2015-02-05 20:17:37
|
16216
|
Ja, az nem szimpatikus szituáció a számomra sem, hogy egy előttem ismeretlen japán házaspár fiúgyereke által kitalált algoritmus készíti a képeimet. |
|
Előzmény:
 |
cannonball
2015-02-05 19:55:04
|
16214
|
Köszönöm a segítséget. Már világos.
Mert én szeretem tudni is, hogy mi hogyan van, nem csak a gombot nyomkodni:-)
És mindenkitől elnézést az offért, de itt merült fel hasonló téma.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|