|
|
|
|
 |
edgar18
2015-02-05 16:11:15
|
16199
|
Komolyra forditva a szot, minden fotosnak bizonyos szinten ismernie kell az optikai lekepezes alapfogalmat azert hogy tudja mit csinal.
En annak idejen (~45 eve ) az itt lathato konyvet bujtam: http://bit.ly/1yMIfTF
Tudom, hogy mai szemmel nezve meghaladott, de azert erdemes belolvasni.
Egyszeruen nepnyelven targyalja a makrofotoban felmerulo problemakat sok szep egyszerusitett szamitasi menettel egybekotve.
|
|
A hozzászólás:
 |
edgar18
2015-02-05 15:53:14
|
16198
|
Nem, köztisztasági tisztviselő ! |
|
Előzmény:
 |
bandita39
2015-02-05 15:47:39
|
16197
|
Mi vagy te valami atomfizikus vagy Matematikus. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|