|
|
|
|
 |
jcsapo
2015-02-05 10:42:34
|
16189
|
Manfrotto 454-et többen használunk, ha szétszedem a gömbpanoráma szerkezetemet, amiben felhasználtam, még kölcsön is tudom adni kipróbálásra.
Futoz is forgalmaz ilyeneket, esetleg érdeklődj nála a tapasztalatokról.
Ha esetleg mégis kínából rendelnél, akkor ott hamarosan kezdődik a holdújév és akkor náluk pár hétig szünetel minden. |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2015-02-05 10:20:21
|
16188
|
Mi lenne más?! |
|
Előzmény:
 |
edgar18
2015-02-05 07:17:50
|
16186
|
Nincs tapasztalatom a kinai makro sinekkel.
Gondolom , hogy az itthon kaphato sinek zome mind kinai gyartmany.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|