Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2015-02-04 19:16:10 937

Nem tudom neked mért nem működött a CZM, én szinte csak azt használom. Egyszer kipróbáltam a CS4-be beépítettet. Szerintem  a CZM jobb.

Előzmény:
cannonball Creative Commons License 2015-01-28 09:40:11 933

Nekem az nem igazán működött (vagy én voltam ügyetlen hozzá), viszont ez a program hibátlanul teszi a dolgát, és igen egyszerű kezelni.

http://www.heliconsoft.com/heliconsoft-products/helicon-focus/

 

Ceruza 20 képből (f8-as rekesz, 100-as makrö optika cropos vázon):

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!