|
|
|
|
 |
cannonball
2015-02-04 19:15:09
|
16185
|
A gombás-katicást szerintem az 55-250-nel eleve meg lehet lőni.
Egyszer volt nálam egy felcsatolható makró előtét, árához képest nem volt rossz az eredmény. Optikailag nyilván rontanak ezek az egyszerű, bevonat nélküli üveg előtétlencsék, de ahogy mondani szokták: "kis pénz-kis foci".
Érdemes lenne még makró közgyűrűkkel próbálkoznod, mert az nem ront az optikai minőségen, és szintén töredéke egy makró optika árának. Tapasztalatom szerint a telezoomok 135 mm körül nyújtják a legjobb eredményt leképezés arányban, ha közgyűrűzöd (Canon 70-200, Tamron 70-300). De a vége úgyis az lesz, hogy veszel egy makró optikát:-) |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|