Keresés

Részletes keresés

edgar18 Creative Commons License 2015-02-05 07:17:50 16186

Nincs tapasztalatom a kinai makro sinekkel.

Gondolom , hogy az itthon kaphato sinek zome mind kinai gyartmany. 

 

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2015-02-04 09:53:32 16183

Személyes tapasztalatod van ilyennel?

Előzmény:
edgar18 Creative Commons License 2015-02-04 09:23:05 16181

Itt van egyszeru egesszen olcson: http://bit.do/YVTK

Pontosabba (US $11.81 / piece ~3300 forint) : http://bit.do/YVTR

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!