Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2015-02-04 00:05:56 16177

Kösziiii!:)

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2015-02-03 20:50:53 16175

Kupakok elindultak pufi borítékban.

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2015-02-02 17:56:04 16170

Szívesen:)  Szerintem próbálj ki először egy sima egysinest, nekem az bevált volna, ha aa Nikon obi soványabb lenne, mert így rátámaszkodik az obi a sínre, tehát csak a sínnel lehet játszani, az obin nem tudsz tekerni semmit. Nem nikonos obival egész jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!