Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2015-02-03 20:50:53 16175

Kupakok elindultak pufi borítékban.

telescoper Creative Commons License 2015-02-02 21:33:34 16171

Ó, nekem Canon obi játszik. Asszem megrendelek egy négyutast. Sokat nem bukom vele, max szérszedem és lesz 2 utas.

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2015-02-02 17:56:04 16170

Szívesen:)  Szerintem próbálj ki először egy sima egysinest, nekem az bevált volna, ha aa Nikon obi soványabb lenne, mert így rátámaszkodik az obi a sínre, tehát csak a sínnel lehet játszani, az obin nem tudsz tekerni semmit. Nem nikonos obival egész jó.

Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2015-02-02 17:15:08 16169

Most, hogy nézegettem ezeket a cuccokat, nekem is feltűnt ez a kialakítás. Eleve instabilnak saccoltam a gép felfogatás miatt, az nagyon nem jó helyre teszi a fgép+obi súlypontját.

Köszi az infót!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!