|
|
|
|
 |
nemethla
2015-02-03 20:50:53
|
16175
|
Kupakok elindultak pufi borítékban. |
|
 |
telescoper
2015-02-02 21:33:34
|
16171
|
Ó, nekem Canon obi játszik. Asszem megrendelek egy négyutast. Sokat nem bukom vele, max szérszedem és lesz 2 utas. |
|
A hozzászólás:
 |
syssy48
2015-02-02 17:56:04
|
16170
|
Szívesen:) Szerintem próbálj ki először egy sima egysinest, nekem az bevált volna, ha aa Nikon obi soványabb lenne, mert így rátámaszkodik az obi a sínre, tehát csak a sínnel lehet játszani, az obin nem tudsz tekerni semmit. Nem nikonos obival egész jó. |
|
Előzmény:
 |
telescoper
2015-02-02 17:15:08
|
16169
|
Most, hogy nézegettem ezeket a cuccokat, nekem is feltűnt ez a kialakítás. Eleve instabilnak saccoltam a gép felfogatás miatt, az nagyon nem jó helyre teszi a fgép+obi súlypontját.
Köszi az infót! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|