Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2015-02-02 17:56:04 16170

Szívesen:)  Szerintem próbálj ki először egy sima egysinest, nekem az bevált volna, ha aa Nikon obi soványabb lenne, mert így rátámaszkodik az obi a sínre, tehát csak a sínnel lehet játszani, az obin nem tudsz tekerni semmit. Nem nikonos obival egész jó.

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2015-02-02 17:15:08 16169

Most, hogy nézegettem ezeket a cuccokat, nekem is feltűnt ez a kialakítás. Eleve instabilnak saccoltam a gép felfogatás miatt, az nagyon nem jó helyre teszi a fgép+obi súlypontját.

Köszi az infót!

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2015-02-02 15:01:06 16168

Nekem van egy négyutas, nikonhoz használtam. Maga a szerkezet nem lenne rossz, de a váztartó miatt az egész billeg. Elviszi a váz és az obi súlya. Valószinűleg egy más összeszerelésűnél ez nem lenne gond. Megpróbáltam, szétszedtem, de így csak két irányba működik. Nekem ilyen van:  http://www.ebay.co.uk/itm/4-way-Macro-Focusing-Rail-Slider-for-DSLR-Camera-Canon-Nikon-Sony-Pentax-/251060108773?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3a74593de5  

 

Ha megnézed, láthatod, hogy több irányba is billenhet, tehát ilyet ne. Láttam olyat, amelyiknél a felső sínre lehet tenni a vázat, az stabilabbnak tűnik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!