|
|
|
|
 |
telescoper
2015-02-02 17:15:08
|
16169
|
Most, hogy nézegettem ezeket a cuccokat, nekem is feltűnt ez a kialakítás. Eleve instabilnak saccoltam a gép felfogatás miatt, az nagyon nem jó helyre teszi a fgép+obi súlypontját.
Köszi az infót! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
telescoper
2015-02-01 23:05:02
|
16163
|
Jól érted, jobbra-balra és előre-hátra lehet állítani.
A leírt előnyöket értem, az érdekelne inkább, hogy az olcsóbb ilyen makrósinek esetében nem csökken-e nagyon a stabilitás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|