|
|
|
|
 |
sakac
2015-02-04 06:21:51
|
16178
|
Ha viszonylag kis méretű alanyt akarsz mozgatni akkor jó a nagy floppy vagy cd-dvd fejmozgató mechanikája is. De próbáltam már rossz scannert ;) |
|
 |
sonyzs
2015-02-03 13:04:33
|
16172
|
Ha már focus stacking-ről és mikroszkópvázról volt szó: https://flic.kr/p/ik8syo |
|
A hozzászólás:
 |
cannonball
2015-02-02 14:53:45
|
16167
|
Igazából egy kiszuperált mikroszkópváz kell hozzá, annak 3 dimenzióban, igen finoman mozgatható a tárgyasztala. No, irány a Soós :-) |
|
Előzmény:
 |
lesi fotós
2015-02-02 14:39:15
|
16164
|
Szép egy cucc!
Csak egy dolgot nem értek:
-miért kell a 1,5-2 kg-os cuccot precízen mozgatni,amikor a néhány grammos mintát is lehet(ne)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|