|
|
|
|
 |
nemethla
2015-02-03 20:51:51
|
16176
|
A minta nem mozdulatlan, élő... |
|
 |
cannonball
2015-02-02 14:53:45
|
16167
|
Igazából egy kiszuperált mikroszkópváz kell hozzá, annak 3 dimenzióban, igen finoman mozgatható a tárgyasztala. No, irány a Soós :-) |
|
 |
cannonball
2015-02-02 14:51:39
|
16166
|
Nem is rossz ötlet egy finommozgatással ellátott makro asztal! |
|
 |
kenya15
2015-02-02 14:40:52
|
16165
|
azt én írtam...1,5-2 kiló (gép-makroobi-közgyűrű-aksi) |
|
A hozzászólás:
 |
lesi fotós
2015-02-02 14:39:15
|
16164
|
Szép egy cucc!
Csak egy dolgot nem értek:
-miért kell a 1,5-2 kg-os cuccot precízen mozgatni,amikor a néhány grammos mintát is lehet(ne)? |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2015-01-31 20:34:49
|
16154
|
erről van szó:



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|