|
|
|
|
 |
telescoper
2015-02-01 20:15:24
|
16161
|
Határeset. Nem minden téma izgat, csak néhány. De igazi makrós nem leszek. |
|
A hozzászólás:
 |
kenya15
2015-02-01 19:43:36
|
16159
|
Belépsz a makróba? Biztos vannak stabilak is, persze a póba a cseresznye :) meg az sem mindegy, hogy min van a sín... |
|
Előzmény:
 |
telescoper
2015-02-01 19:41:19
|
16158
|
Sziasztok!
Nem sokat postoltam itt, ha egyáltalán van már itt írásom. Most véleményeket szeretnék kérni. Elmondanátok, hogy a 4 utas makrósínnek van-e értelme? Hasznos dolog, vagy csak inkább növeli a hibaforrást a stabilitás terén. Persze sok tízezer forintos eszköz esetén nem félnék ettől, de az olcsóbbakkal mi a helyzet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|