Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2015-02-01 20:15:24 16161

Határeset. Nem minden téma izgat, csak néhány. De igazi makrós nem leszek.

A hozzászólás:
kenya15 Creative Commons License 2015-02-01 19:43:36 16159

Belépsz a makróba? Biztos vannak stabilak is, persze a póba a cseresznye :) meg az sem mindegy, hogy min van a sín...

Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2015-02-01 19:41:19 16158

Sziasztok!

Nem sokat postoltam itt, ha egyáltalán van már itt írásom. Most véleményeket szeretnék kérni. Elmondanátok, hogy a 4 utas makrósínnek van-e értelme? Hasznos dolog, vagy csak inkább növeli a hibaforrást a stabilitás terén. Persze sok tízezer forintos eszköz esetén nem félnék ettől, de az olcsóbbakkal mi a helyzet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!