Keresés

Részletes keresés

sonyzs Creative Commons License 2015-02-01 20:59:19 16162

Nem biztos, hogy jól értem a kérdést. A négy utas alatt azt érted, amit két tengelyen lehet állítani, tehát az egyik tengely mentén mondjuk jobbra-balra, a másik mentén pedig a tárgytávolságot? Ha erre gondolsz, akkor szerintem van értelme, mert megkönnyíti a komponálást. Nagyobb leképezés mellett néha még a téma megtalálása is nehézséget okoz. Ha pedig nem tetszik a kompozíció, akkor könnyebb a sínnel oldalirányban állítani, mint az egész állványt néhány milliméterrel jobbra, vagy balra helyezni. Közben pedig nem változik a tárgytávolság.

kenya15 Creative Commons License 2015-02-01 19:43:36 16159

Belépsz a makróba? Biztos vannak stabilak is, persze a póba a cseresznye :) meg az sem mindegy, hogy min van a sín...

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2015-02-01 19:41:19 16158

Sziasztok!

Nem sokat postoltam itt, ha egyáltalán van már itt írásom. Most véleményeket szeretnék kérni. Elmondanátok, hogy a 4 utas makrósínnek van-e értelme? Hasznos dolog, vagy csak inkább növeli a hibaforrást a stabilitás terén. Persze sok tízezer forintos eszköz esetén nem félnék ettől, de az olcsóbbakkal mi a helyzet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!