|
|
|
|
 |
Lezli84
2015-02-01 11:59:45
|
24108
|
Ha van rá módod, akkor osztrákoknál vásárolt RC-t etess! |
|
A hozzászólás:
 |
evebeve
2015-02-01 11:51:42
|
24107
|
Szia!
Köszi a tanácsot holnaptól majd ilyen arányban keverem.
Majd meglátjuk ,hogy milyen hatása lesz ha valami van írok. |
|
Előzmény:
 |
Lezli84
2015-02-01 11:12:24
|
24106
|
Helló!
A RC 36-ost szeretik a cicák, bár a RC31-et még jobban még a legkisebb is nekimegy(ellopja) mégha percekig is tart a szétrágása. Lehetséges, hogy túl gyorsan kezdtél bele, ne keverj 10%-nál többet idegen tápból, és azt tarts meg egy ideig(1-2hét). RC-t állatorvosok kísérletezték ki és Ők gyártották (tudtommal) az első fajta tápot is. Egy kis érdekesség egyik ismerősöm mondta, aki nem egy cicaversenyt nyert, hogy Ők adnak perzsatápot is mert attól fényesebb a bundája(magas halolaj tartalom, ezért nálam a halas táp). Nálunk is volt hasmenés mikor Androméda olyat evett amit nagyon nem kellett volna, állatorvosunk javaslatára bolus adstringens-t 2x1 és RC Sensible 33-t kapott. Az esti aktivitásról annyit, hogy a cica esti ragadozó, Nálunk is 10 korul van játékidő... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|