|
|
|
|
 |
evebeve
2015-02-01 11:51:42
|
24107
|
Szia!
Köszi a tanácsot holnaptól majd ilyen arányban keverem.
Majd meglátjuk ,hogy milyen hatása lesz ha valami van írok. |
|
A hozzászólás:
 |
Lezli84
2015-02-01 11:12:24
|
24106
|
Helló!
A RC 36-ost szeretik a cicák, bár a RC31-et még jobban még a legkisebb is nekimegy(ellopja) mégha percekig is tart a szétrágása. Lehetséges, hogy túl gyorsan kezdtél bele, ne keverj 10%-nál többet idegen tápból, és azt tarts meg egy ideig(1-2hét). RC-t állatorvosok kísérletezték ki és Ők gyártották (tudtommal) az első fajta tápot is. Egy kis érdekesség egyik ismerősöm mondta, aki nem egy cicaversenyt nyert, hogy Ők adnak perzsatápot is mert attól fényesebb a bundája(magas halolaj tartalom, ezért nálam a halas táp). Nálunk is volt hasmenés mikor Androméda olyat evett amit nagyon nem kellett volna, állatorvosunk javaslatára bolus adstringens-t 2x1 és RC Sensible 33-t kapott. Az esti aktivitásról annyit, hogy a cica esti ragadozó, Nálunk is 10 korul van játékidő... |
|
Előzmény:
 |
evebeve
2015-01-31 08:48:49
|
24100
|
Szia!
A reggeli és a délutáni majd úgy este1/2 10-magaságában.
Hát a tegnap esti hígabb kaki miatt lehet ,hogy mi is keverve vagy egyáltalán nem adok mást csak a RC 36-ost.Az még hagyján volt hogy kétszer kakilt egyet reggel a másik este ,de mind a kettő olyan lágy volt hogy mehetünk utána popsi mosásra mert a fenekén a szőr tiszta kakis lett,hát gondolhatod nem élvezte(mondjuk én sem).
A párom azt mondta ne kísérletezek maradjunk a jól bevált RC36 nál ott a kaki probléma sem volt. Hát most megint nem tudom mivel teszek jót. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|