Keresés

Részletes keresés

evebeve Creative Commons License 2015-02-01 08:21:03 24105

Szia!

 Akkor ha jól értem szerinted adjam neki keverve a gabona mentest és ne foglalkozzak a lágyabb kakival mert az majd egy idő után normális lesz?

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2015-01-31 23:45:50 24103

Nekem pont akkor idegesek, ha éhesek, főleg Bodzám.

Megőrül olyankor.

Rossz mint az ördög.

 

Nem azért kell neki gabonamentes, amit te írtál, de mindenképen gabonamentes kell nekik.

Ezért ajánlottam a wildernesst, mert az gabonamentes.

 

ÉS, hogy legyen már kép is.

 

Bodza lektorálja a honlapunkat:

 

 

Teraszukon:

 

 

 

És akit lesnek a teraszról minden nap:

 

 

Laktózmentes tej:

 

 

 

Előzmény:
evebeve Creative Commons License 2015-01-31 08:48:49 24100

Szia!

A reggeli és a délutáni majd úgy este1/2 10-magaságában.

Hát a tegnap esti hígabb kaki miatt lehet ,hogy mi is keverve vagy egyáltalán nem adok mást csak a RC 36-ost.Az még hagyján volt hogy kétszer kakilt egyet reggel a másik este ,de mind a kettő olyan lágy volt hogy mehetünk utána popsi mosásra mert a fenekén a szőr tiszta kakis lett,hát gondolhatod nem élvezte(mondjuk én sem).

A párom azt mondta ne kísérletezek maradjunk a jól bevált RC36  nál ott a kaki probléma sem volt. Hát most megint nem tudom mivel teszek jót.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!