|
|
|
|
 |
evebeve
2015-02-01 08:21:03
|
24105
|
Szia!
Akkor ha jól értem szerinted adjam neki keverve a gabona mentest és ne foglalkozzak a lágyabb kakival mert az majd egy idő után normális lesz? |
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2015-01-31 23:45:50
|
24103
|
Nekem pont akkor idegesek, ha éhesek, főleg Bodzám.
Megőrül olyankor.
Rossz mint az ördög.
Nem azért kell neki gabonamentes, amit te írtál, de mindenképen gabonamentes kell nekik.
Ezért ajánlottam a wildernesst, mert az gabonamentes.
ÉS, hogy legyen már kép is.
Bodza lektorálja a honlapunkat:

Teraszukon:

És akit lesnek a teraszról minden nap:

Laktózmentes tej:

|
|
Előzmény:
 |
evebeve
2015-01-31 08:48:49
|
24100
|
Szia!
A reggeli és a délutáni majd úgy este1/2 10-magaságában.
Hát a tegnap esti hígabb kaki miatt lehet ,hogy mi is keverve vagy egyáltalán nem adok mást csak a RC 36-ost.Az még hagyján volt hogy kétszer kakilt egyet reggel a másik este ,de mind a kettő olyan lágy volt hogy mehetünk utána popsi mosásra mert a fenekén a szőr tiszta kakis lett,hát gondolhatod nem élvezte(mondjuk én sem).
A párom azt mondta ne kísérletezek maradjunk a jól bevált RC36 nál ott a kaki probléma sem volt. Hát most megint nem tudom mivel teszek jót. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|