Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ötfelezős Creative Commons License 2015-01-31 20:40:23 230

Ezt a variációt én is kipróbáltam, én a Canon 1,4 II-vel, az a 70-200/4 IS gyönyörű képét lenyomja kb a hatvanezer forintos zoomok szintjére.

Előzmény:
Róka69 Creative Commons License 2015-01-21 19:50:46 228

Én vettem egy 1.4x...ezőt és teljesen tökéletes cropon bőven megvan a 300..as vég.

Átvisz AF..et...és megmaradt a jó bevált 70-200 is usm. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!