|
|
|
|
 |
cannonball
2015-01-31 18:46:15
|
16152
|
Tudnék csinálni én is (mondjuk egy óráseszterga keresztszánjából), de sok munka, főleg ha szépen akarod, hogy kinézzen. Tehát nem elvetemült ár egy egyedi termékért, de akkor nagyon jónak kell lennie. |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2015-01-31 18:13:27
|
16151
|
lehet kihagyott egy vesszőt a két szám között ;-) |
|
Előzmény:
 |
cannonball
2015-01-31 18:01:37
|
16150
|
Bocs, de én meg szerszámgépek közt töltöttem fél életemet, azokon található hasonló szánrendszer, melyeket időnként állítani kell, hogy ne lógjanak. Kicsiben, egyszerűbben ez is ilyen eszköz. Ha már ennyiért kínálod, olyan terméknek kell lennie, amin a használatból eredő kopást (és lógást) kompenzálni lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|