|
|
|
|
 |
cannonball
2015-01-31 18:01:37
|
16150
|
Bocs, de én meg szerszámgépek közt töltöttem fél életemet, azokon található hasonló szánrendszer, melyeket időnként állítani kell, hogy ne lógjanak. Kicsiben, egyszerűbben ez is ilyen eszköz. Ha már ennyiért kínálod, olyan terméknek kell lennie, amin a használatból eredő kopást (és lógást) kompenzálni lehet. |
|
 |
cannonball
2015-01-31 17:53:13
|
16149
|
A csúszó része T, vagy V prizmás? A holtjátékot hogyan lehet korrigálni: csavarokkal, vagy kúpos léccel? |
|
A hozzászólás:
 |
macrosín
2015-01-31 17:04:11
|
16148
|

egyedi gyártású macrosín eladó
kettős sínszerkezet az alsó rész durva állításhoz
a gépmozgató rész finom állítású 1 ford 2mm mely 0,01 mm osztással van
nincs a finomállítású részen kottyanás
elsősorban focus stackinghoz ajánlott
ára 45 eFt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|