Keresés

Részletes keresés

cannonball Creative Commons License 2015-01-31 15:37:14 16146

Fotomate lp-01- ről van valakinek tapasztalata? Igazából, ha már több 100 ezer Ft belement a felszerelésbe, mindegy, hogy még 5, vagy 15 ezer egy makró sín (30-ért a Manfrotto tetszene, ha már az állvány is az :-), de ha jó az olcsóbb is...

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2015-01-31 10:14:32 16144

Én megvettem egy viszonylag drágát, jobbra-balra, előre hátra tudom mozgatni milliméterenként. Csakhogy a nehéz váz billeg rajta, egy hosszabb obi nem fekszik fel, vagy ha felfekszik, nem tudod az gyűrűket mozgatni. Aztán szétszedtem, és csak a legalsót használom előre, hátra, még így a legjobb. Szerintem először vegyél egy sima egyszerű egysinest, és meglátod, mennyire válik be. Az igazi jók túl drágák, annyit biztos nem használod, hogy megérje szerintem. De ezt neked kell eldönteni.

Az enyém ilyen, de ha visszalépsz az előző oldalra, ott láthatsz többfélét. Ilyet, mint az enyém ne vegyél:  http://www.ebay.co.uk/itm/4-way-Macro-Focus-Rail-Slider-Tripod-Stabilizer-Head-for-Canon-Nikon-DSLR-Camera-/111158188691?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item19e18b5a93  

 

 

Előzmény:
cannonball Creative Commons License 2015-01-31 08:13:27 16140

Akkor ilyen 5000 forintos új síneket felejtsek el? Lötyögősek, gyengék, vagy mi a baj velük?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!