|
|
|
|
 |
jcsapo
2015-01-31 16:28:07
|
16147
|
Nekem ehhez hasonló M42-es menetű Asahi Pentax kihuzatom van, amin szintén van makró sin funkció.
Az EOS objektívek elektromos jelátvitelét már megoldottam a kihuzatnál, de ennek a motorizálására még nem gondoltam. Valószínüleg egy léptető motorral egyszerűen megoldható.

|
|
 |
sonyzs
2015-01-31 10:11:00
|
16143
|
Az tényleg nagyon finom műszer. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2015-01-31 10:08:28
|
16142
|
Nekem van egy nagyon szép, makrosínnel egybeépített Canon Bellows FL-em. Na az finoman és precízen állítható, épp csak motorizálni kellene. |
|
Előzmény:
 |
cannonball
2015-01-31 08:13:27
|
16140
|
Akkor ilyen 5000 forintos új síneket felejtsek el? Lötyögősek, gyengék, vagy mi a baj velük? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|