Keresés

Részletes keresés

jcsapo Creative Commons License 2015-01-31 16:28:07 16147

Nekem ehhez hasonló M42-es menetű Asahi Pentax kihuzatom van, amin szintén van makró sin funkció.

Az EOS objektívek elektromos jelátvitelét már megoldottam a kihuzatnál, de ennek a motorizálására még nem gondoltam. Valószínüleg egy léptető motorral egyszerűen megoldható.

sonyzs Creative Commons License 2015-01-31 10:11:00 16143

Az tényleg nagyon finom műszer.

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2015-01-31 10:08:28 16142

Nekem van egy nagyon szép, makrosínnel egybeépített Canon Bellows FL-em. Na az finoman és precízen állítható, épp csak motorizálni kellene.

Előzmény:
cannonball Creative Commons License 2015-01-31 08:13:27 16140

Akkor ilyen 5000 forintos új síneket felejtsek el? Lötyögősek, gyengék, vagy mi a baj velük?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!