|
|
|
|
 |
cannonball
2015-01-31 08:13:27
|
16140
|
Akkor ilyen 5000 forintos új síneket felejtsek el? Lötyögősek, gyengék, vagy mi a baj velük? |
|
A hozzászólás:
 |
sonyzs
2015-01-30 18:52:30
|
16139
|
Anélkül valóban nem megy. Én egyébként egy Velbon Super Mag Slider-t használok, mert annak idején ehhez tudtam gyorsan hozzájutni. Ez szerintem olyan alsó-középkategória. Alapvetően elégedett vagyok vele, de azért lehetne kompaktabb, egyúttal kicsit masszívabb, és precízebb. Léteznek olcsóbb és egyszerűbb alternatívák, de azokhoz nem volt bizodalmam, és persze kaphatók sokkal jobbak, illetve precízebbek, például a Novoflex kínálatában, de annyit nem akartam a dologra szánni. |
|
Előzmény:
 |
cannonball
2015-01-30 16:51:25
|
16138
|
Igen, de ahhoz kellene egy makró sín is... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|