Keresés

Részletes keresés

cannonball Creative Commons License 2015-01-31 08:13:27 16140

Akkor ilyen 5000 forintos új síneket felejtsek el? Lötyögősek, gyengék, vagy mi a baj velük?

A hozzászólás:
sonyzs Creative Commons License 2015-01-30 18:52:30 16139

Anélkül valóban nem megy. Én egyébként egy Velbon Super Mag Slider-t használok, mert annak idején ehhez tudtam gyorsan hozzájutni. Ez szerintem olyan alsó-középkategória. Alapvetően elégedett vagyok vele, de azért lehetne kompaktabb, egyúttal kicsit masszívabb, és precízebb.  Léteznek olcsóbb és egyszerűbb alternatívák, de azokhoz nem volt bizodalmam, és persze kaphatók sokkal jobbak, illetve precízebbek, például a Novoflex kínálatában, de annyit nem akartam a dologra szánni.

Előzmény:
cannonball Creative Commons License 2015-01-30 16:51:25 16138

Igen, de ahhoz kellene egy makró sín is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!