Én is későn informálódtam a macskatartásról.
Belevágtam, és csak utána találtam rá erre a fórumra.
Gondoltam annyi hülye tart macskát, mitől fogna ki rajtam a dolog.
Csak aztán rájöttem, hogy macskatartás és macskatartás között óriási különbségek vannak.
Legalább még mindig jobb, hogy most informálódsz, mint aki sosem jut el odáig, hogy kérdezzen, megértse, elfogadja.
Sajnos a többség ilyen.
Én végigolvastam anno az egész fórumot évekre visszamenőleg.
Kb. két hét volt, ha jól emlékszem mire a végére értem.
Tanulságos, és itt azért vad dolgokat nem ajánlgattak.
Nem mondom, hogy minden ül, de a többsége konstruktívan szólt hozzá, érdemes végigolvasni.
|