Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2015-01-31 23:32:43 24101

Én is későn informálódtam a macskatartásról.

Belevágtam, és csak utána találtam rá erre a fórumra.

Gondoltam annyi hülye tart macskát, mitől fogna ki rajtam a dolog.

Csak aztán rájöttem, hogy macskatartás és macskatartás között óriási különbségek vannak.

 

Legalább még mindig jobb, hogy most informálódsz, mint aki sosem jut el odáig, hogy kérdezzen, megértse, elfogadja.

Sajnos a többség ilyen.

Én végigolvastam anno az egész fórumot évekre visszamenőleg.

Kb. két hét volt, ha jól emlékszem mire a végére értem.

 

Tanulságos, és itt azért vad dolgokat nem ajánlgattak.

Nem mondom, hogy minden ül, de a többsége konstruktívan szólt hozzá, érdemes végigolvasni.

 

 

A hozzászólás:
bblasi Creative Commons License 2015-01-28 22:50:51 24095

kimerítő válasz köszönöm :)

 

tanulok ,tapasztalok :)

 

főzés nálam is a végcél , ritkán lesz száraztáp vagy konzerv .

 

megfogadom a tanácsokat .

 

lenyelt szőr ellen mivel és mikortól érdemes "védekezni " segíteni a természetes folyamatokat ?

 

volt még pár kérdésem de leszívták az agyam így majd később jelentkezem :)

 

 

nah igen ,jó pár hibát elkövettem mint kezdő macskatartó

korántsem az általatok is leírt biztonságos módon hoztam el a cicát

korán is hoztam el . ennek is a következménye lehet ez a szokása illetve ,hogy vadócabban játszik a kelleténél .

nem volt elég időt az anyjával illetve testvéreivel

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!