|
|
|
|
 |
banda-vezér
2015-01-28 22:29:37
|
24094
|
Ha már száraztáp, akkor ez a kettő nagyon jó minőségű, jó az összetétele.
|
|
A hozzászólás:
 |
evebeve
2015-01-28 20:26:28
|
24093
|
Sziasztok!
Kérdezni szeretnék hátha van valakinek tapasztalata két fajta tápról.
Az egyik Taste of the Wild Rocky Canyon River Formula a másik Real Nature.
Elvileg mind a két fajta gabona mentes, nagyjából az ár hasonló csak én szeretnék tapasztalatokat hallani. A Real Nature száraz csirke +hal íze bejött neki a másikból még nem volt lehetőség kóstolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|