Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kalasnikov Creative Commons License 2015-01-27 10:28:13 257

A tojást és a gyümölcsöt is szereti:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Nyest

 

 

Előzmény:
Sihuhu Creative Commons License 2015-01-27 09:53:30 256

Eszik gyümölcsöt is a nyest. Tapasztaltam én is, hogy padlástérben a tárolt diót megdézsmálja, szerencsére csap pár szemet. Valószínűleg nem ízlik neki, de a semminél jobb.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!