Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vén Halász Creative Commons License 2015-01-23 15:06:55 253

Én is használtam ilyet, de minden éjjel sündisznót fogtam. Idén úgy próbálkozom, hogy nem a talajra, hanem téglákra helyezem, hogy a sün ne tudjon belemenni, csak a nyest.

 

Nem tudom egy macska mit kezdene a nyesttel, kutyám nincs.

 

 

Előzmény:
kalasnikov Creative Commons License 2015-01-23 14:13:13 252

Élvefogó csapdát tudom ajánlani:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!