Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2015-01-25 00:10:01 24085

Kedves bbasi!

 

 

Valóban ez a honlap, pont az ilyen kezdő macskatartóknak lett létrehozva mint amilyen te is vagy.

Nem baj, el kell kezdeni egyszer, jobb lett volna, ha cica beszerzése előtt kérdezel, de most már mindegy.

Jó olvasgatást, ha marad kérdésed szívesen válaszolunk, a lentebb feltett kérdéseidre azért nem írok választ, mert az oldalon mindenre megtalálod.

 

https://mainecooncica.wordpress.com/

A hozzászólás:
bblasi Creative Commons License 2015-01-20 15:31:58 24083

szia

 

többször rábukkantam már az oldalra ,sok hasznos információ van ott

 

első macska ,sőt első nem házicica

falun azt szoktam meg hogy a házicicák jönnek mennek egerésznek ,habár szereztek harci sebeket de nem éreztem őket nagy veszélyben :)

ő vele azért más ,jobban félti az ember ,de csak bezárva sem akarom tartani . Ivartalanitást sem akarom elkapkodni ,ha csak addig meg nem győzöm magam róla :)

 

elismerem ,hogy sok információ vagy tapasztalat téves ,de inkább felszínes és tapasztalatlanok az információk :) de ezt is írtam bár éjszaka már érdekesen fogalmazva :)

 

ezért is vagyok befogadó minden tapasztalatra vagy tanácsra a cicával kapcsolatban és ezért is kérdeztem sokat :)

Előzmény:
dombinori Creative Commons License 2015-01-20 13:07:00 24082

Szia,

 

Ajánlom neked ezt az oldalt:

https://mainecooncica.wordpress.com/

 

Olvasd el az első betűtől az utolsóig. Nagyon sok helyen tévesek, pontatlanok az információid.

A legfontosabbat kiemelném: IVARTALANÍTS! és ne engedd ki a macskát, mert elszökik, elüti az autó, ellopják...

 

Ha maradt még kérdésed, akkor tedd föl.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!