Keresés

Részletes keresés

qray81 Creative Commons License 2015-01-19 22:29:00 3400

Nem feltétlenül tetszik, csak szeretnék róla többet megtudni. Mert ha vacak, akkor inkább a drágábbat veszem meg. Nincs kedvem 5 év múlva kicserélni, de millióim sincsenek egy ablakra. Hál' Istennek nem a legolcsóbb a legjobb típus vagyok, de az se,aki a tuti a legdrágább a legjobb elv híve. Szeretek utánamenni a dolgoknak.

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2015-01-19 21:51:21 3399

Ha az EKo SUN tetszik, vegyél azt, ez ilyen egyszerű.

Én leírtam, amit fontosnak tartok, de nyilván mindenki azt csinál, amit akar...

:-)))

Előzmény:
qray81 Creative Commons License 2015-01-19 21:25:42 3398

Köszi elolvastam, de a felsorolásban az EKO SUN nem szerepel. És tévedtem, nem ECO SUN, hanem EKO SUN 3d MAX. Időközben befutott még egy ajánlat egy Deceuninc Optimum nevű profillal és szintén Maco vasalattal. Erre már legalább volt google találat, de összehasonlítás nem sok.

Amúgy azért erőltetem az EKO SUN-os kérdést, mert az 6 légkamrás, 81mm-es beépítési mélységű. Habár Ug=1,1 és Uw=1,2 4-16-4-es üveg esetén is...

 Egyre jobban kezdek összezavarodni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!