|
|
|
|
 |
kiss_atti
2015-01-19 21:51:21
|
3399
|
Ha az EKo SUN tetszik, vegyél azt, ez ilyen egyszerű.
Én leírtam, amit fontosnak tartok, de nyilván mindenki azt csinál, amit akar...
:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
qray81
2015-01-19 21:25:42
|
3398
|
Köszi elolvastam, de a felsorolásban az EKO SUN nem szerepel. És tévedtem, nem ECO SUN, hanem EKO SUN 3d MAX. Időközben befutott még egy ajánlat egy Deceuninc Optimum nevű profillal és szintén Maco vasalattal. Erre már legalább volt google találat, de összehasonlítás nem sok.
Amúgy azért erőltetem az EKO SUN-os kérdést, mert az 6 légkamrás, 81mm-es beépítési mélységű. Habár Ug=1,1 és Uw=1,2 4-16-4-es üveg esetén is...
Egyre jobban kezdek összezavarodni. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|