Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mentholx Creative Commons License 2015-01-18 08:09:30 510

Miután rengeteg a felelőtlen gazda, javaslom, ne vihesse el BÁRKI.

Az állatvédők se adnak csak nagyon szigorú feltételekkel örökbe állatot.

Előzmény:
Orpi Jani Creative Commons License 2015-01-02 20:07:09 509

Sziasztok cicások.

A képen látható cica ingyen elvihető Hajdúszoboszlóról. Elég rosz körülményekből mentettem ki a testvéreivel együtt de már csak ő van. Bárki elviheti akinek megtetszik. Megfürdetve és féregtelenítve, nagyon aranyos, kedves cicus. Tel 06 20 539 0980

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!