|
|
|
|
 |
katalin57
2015-05-06 19:43:33
|
19558
|
szia..NÉZD MEG A GOOGLE-BA..Nekem a lányx kék brit a kandur tabby ..még nincsenek cicáim,de remélem hamarosan lesznek...szerintem lehet őket pároztatni.. |
|
A hozzászólás:
 |
babzsi
2015-01-16 20:08:41
|
19554
|
Sziasztok, van egy tabby kislány és egy colorpoint kandur cicánk, persze mind a kettő fajta tiszta brit rövidszörű és még nem ivarérettek.
Tulajdonképpen azt szeretném megtudni, hogy szokták-e őket keresztezni, mert ha nem ajánlatos akkor majd figyelünk amikor eljön az ideje.
Köszönöm a segítségeteket! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|