Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2015-01-16 20:00:30 7383

Jó ötlet, megnézem.

Köszi

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2015-01-16 19:45:28 7381

Ahogy előbb írták, célszerű minél szűkebbre komponálni, hogy ne kelljen sokat vagdosni belőle. (Nekem a "még elmegy" azt jelenti, hogy ISO 6400-n "kezelhető" a zaj, vagyis akár a saját beépített JPG zajszűréssel, akár PS zajszűréssel számomra elfogadható minőségű képet lehet vele készíteni.)

 

Az egyetlen megoldás, ha kipróbálsz egy ilyen vázat, s megnézed, hogy az igényeidnek megfelel-e. Te tudod, mekkora képekre van szükséged, milyen minőségben. Szerintem a Camera Kft-nél lehet bérelni egy pár napra, s akkor ki lehet próbálni munka közben a vázat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!