Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
otifoti Creative Commons License 2015-01-16 14:55:41 22753

Hát, erre nem tudok neked válaszolni. Szerintem a pontosságra való hivatkozás nem hiszti kérdése. Mindenkinek a pontosságra és az egynletességre kell törekednie a láborálása során, hogy a mű mindíg azonos, vagy közel azonos minőségben legyen létrehozható.

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2015-01-16 14:46:50 22751

Nem kell bocsánatot kérni, hozzászoktam már a fórumhoz, viszont félrevitted a szót, inkább azt mondd meg meddig hiszti a pontosságra való hivatkozás, és honnantól beszélhetünk rossz labortechnikáról?

Ameddig ezeket nem határozzuk meg egzakt módon, addig csak a vizet gereblyézzük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!