Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2015-01-16 14:20:13 22749

"Ezt egyébként én is alkalmazom egy szerintem szalonképtelen, személyeskedő topiktársall."

 

 

Kár, mert kizárólag szakmai kérdést teszek fel neked, és te pedig személyeskedésre való hivatkozással mellébeszélsz. De egye fene, azért megkérdezem, hogyan fixálsz aktívan monnyuk hat tekercs rollfilmet, ami egyszerre van bent a tankodban?

Ugyanannyi időt adsz neki, mintha csak egy lenne? Vagy odanyomsz neki, ahogy kell?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-01-16 12:40:21 22748

„mert nekem annak idején okozott néhány ősz hajszálat, amikor megpróbáltam tisztába tenni magamban néhány hasonló kérdést. Időnként eléggé megzavart, amikor a tudományosnak hangzó, szögesen ellentétes véleményeket olvastam tök egyszerű kérdésekben.”

 

- Esetleg valahogy ellenőrizni kellett volna a leírtakat, erre nem gondoltál…

 

„ Azért szoktam neked címezni válaszokat, mert úgy érzem, hogy gyakran igyekszel elrontani mások játékát.”

 

- Ezt sem értem, azzal, hogy leírom mi hogyan van, elrontom valaki játékát? Baromi egyszerű, a hozzászólásom száma előtt van egy kis ikon egy piros x –el, aki rákattint nem látja a hsz. –at. Ezt egyébként én is alkalmazom egy szerintem szalonképtelen, személyeskedő topiktársall.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!