Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-01-16 12:32:40 22747

Hát akkor most kinek nincsenek érvei??????

Előzmény:
Rollei Creative Commons License 2015-01-16 12:19:30 22745

Nem válaszolok, mert a tekkknikai részét illetően már leírtam amit akartam. A melyikünknek több a képe, hosszabb a farka, nagyobb az objektívje játékok meg sohasenem érdekeltek. 

 

Ja, és azért moccanok rá néha a nem úgy van az, hanem másként, meg a csekkoljuk már a másmilyent, merhogy nem tudod jól a gammadenzitás-t témakörökre, mert nekem annak idején okozott néhány ősz hajszálat, amikor megpróbáltam tisztába tenni magamban néhány hasonló kérdést. Időnként eléggé megzavart, amikor a tudományosnak hangzó, szögesen ellentétes véleményeket olvastam tök egyszerű kérdésekben. Azért szoktam neked címezni válaszokat, mert úgy érzem, hogy gyakran igyekszel elrontani mások játékát.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!