|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-01-16 12:32:40
|
22747
|
Hát akkor most kinek nincsenek érvei?????? |
|
Előzmény:
 |
Rollei
2015-01-16 12:19:30
|
22745
|
Nem válaszolok, mert a tekkknikai részét illetően már leírtam amit akartam. A melyikünknek több a képe, hosszabb a farka, nagyobb az objektívje játékok meg sohasenem érdekeltek.
Ja, és azért moccanok rá néha a nem úgy van az, hanem másként, meg a csekkoljuk már a másmilyent, merhogy nem tudod jól a gammadenzitás-t témakörökre, mert nekem annak idején okozott néhány ősz hajszálat, amikor megpróbáltam tisztába tenni magamban néhány hasonló kérdést. Időnként eléggé megzavart, amikor a tudományosnak hangzó, szögesen ellentétes véleményeket olvastam tök egyszerű kérdésekben. Azért szoktam neked címezni válaszokat, mert úgy érzem, hogy gyakran igyekszel elrontani mások játékát.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|