Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-01-16 12:11:55 22743

Szerinted Otifoti kartács, téved? Merthogy Ő hozta szóba túlfixálást, aminek megörültem, ez eddig ezen véleményemmel egyedül voltam.

 

Egyébként Te már próbáltad valahogyan pro és kontra a jelenséget megfigyelni?

Esetleg megmondhatnád hogy igen vagy nem…

Előzmény:
Rollei Creative Commons License 2015-01-16 11:59:58 22741

Namármost a polémia ugye onnan indult el, hogy valamelyik kartács felvetette, hogy trutyis maradt a negatívja, és a leírtak alapján fixálási, vagy mosási hibára lehetett következtetni. Több helyről felvetődött a javaslat, hogy friss fixírben fixálja újra, és jó alaposan mossa ki. A kartács megtette a nagypapájától örökölt vegyszerek és recept alapján, aztán fülig ért a szája, merthogy megoldódott a probléma. Mondjuk a társalgás egy része pont a te kizárólagcsakanalógos játszótereden zajlott.

 

Aztán idővel jöttek ide a nagyon alaposan csekkolt, megmagyarázott hozzászólások a túlfixálás veszélyeivel kapcsolatban. Mondjuk olyat egyet sem olvastam, hogy nabasszameg, én konkrétan nem tudtam képet készíteni, mert a fixír kimosta a képet a negatívból... Szóval duma-duma-duma egyszerű és rég megoldott problémáról...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!