|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-01-16 12:11:55
|
22743
|
Szerinted Otifoti kartács, téved? Merthogy Ő hozta szóba túlfixálást, aminek megörültem, ez eddig ezen véleményemmel egyedül voltam.
Egyébként Te már próbáltad valahogyan pro és kontra a jelenséget megfigyelni?
Esetleg megmondhatnád hogy igen vagy nem…
|
|
Előzmény:
 |
Rollei
2015-01-16 11:59:58
|
22741
|
Namármost a polémia ugye onnan indult el, hogy valamelyik kartács felvetette, hogy trutyis maradt a negatívja, és a leírtak alapján fixálási, vagy mosási hibára lehetett következtetni. Több helyről felvetődött a javaslat, hogy friss fixírben fixálja újra, és jó alaposan mossa ki. A kartács megtette a nagypapájától örökölt vegyszerek és recept alapján, aztán fülig ért a szája, merthogy megoldódott a probléma. Mondjuk a társalgás egy része pont a te kizárólagcsakanalógos játszótereden zajlott.
Aztán idővel jöttek ide a nagyon alaposan csekkolt, megmagyarázott hozzászólások a túlfixálás veszélyeivel kapcsolatban. Mondjuk olyat egyet sem olvastam, hogy nabasszameg, én konkrétan nem tudtam képet készíteni, mert a fixír kimosta a képet a negatívból... Szóval duma-duma-duma egyszerű és rég megoldott problémáról...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|