Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
otifoti Creative Commons License 2015-01-16 08:13:22 22729

Sajnálom, hogy mindig kapsz a fejedre, pedig te azon kevés fórumozók közé tartozol, akinek a szavára érdemes odafigyelni. S bár a forma nem mindig mindenkinek könnyen emészthető, de a tartalom mindig míves.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-01-15 09:26:12 22723

 

Ezeket én tudom, de amikor túlfixálásról írok mindig kapok a fejemre…

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!