Keresés

Részletes keresés

M3 HellRot Creative Commons License 2015-11-10 19:15:33 868

Napokban vettem OBI 4000K, E14 6W gyertyákat, nagyon rendben vannak.

9W kompaktok helyett raktam be, valóságos fényár azokhoz képest!

hlacxx Creative Commons License 2015-11-10 15:49:01 864

4000K-s van pl. NVC gyártmány is. Nézz körül itt: http://www.johanis.hu/vilagitas-85/led-panelek-147/led-panel-60x60-151

Pitylogós Creative Commons License 2015-01-15 23:05:46 860

nál

A hozzászólás:
Pitylogós Creative Commons License 2015-01-15 23:05:12 859

Nekem is a 4000K a legkellemsebb, nem sárga nem kék. Viszont sok noname kipróbálása után és mivel 4000-es óccóban nincs és az Osramnél kötöttem ki, ami drága de hibátlan. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Előzmény:
Victor86 Creative Commons License 2015-01-08 21:21:35 850

Én valamiért LED BU*I lettem.  A kocsimban is amit tudtam ledesre cseréltem, meg a lakásban is. A lakásban lévő ledek kb. 15000-ben vannak :D Az elsőt még az Orczy piacon vettem, 5W hideg-fehér 360fokos elrendezésű, még az smd előtti technológia. Ez  a spájzba megfelelő. Vannak még kínai 3-5w szpotok ezek smd-k, de ezek sem mérvadóak fénykibocsátás tekintetében, inkább csak kiegészítők, mert minden helységben van körteformájú led most már. 8w Landlite, ezt is olcsón vettem,  ez nem rossz, a dobozára 55w kiváltási érték van írva, hát kb annyit is tud. Viszont van még auchanos 11wattos, na az viszi a prímet eddig. Tökéletesen bevilágítja a szobát, 4000k-s szép fehér fénye van. 1200ért vettem azt hiszem. Viszont ez melegszik a legjobban, konkrétan forró a nyaka. A Tungsram egész jó, egy picit lehetne hidegebb  a fénye, viszont annyira nem melegszik.

 

Tudsz valami táblázatot, hogy pl. egy 10w led milyen teljesítményű normál izzónak felel meg? Több oldalt is találtam, de mindegyik mást ír.

 

Az aldis lededen meglepődtem. mert drágán adták, és azt hittem az aldi az minőségi termékeket gyártat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!